Deviant Login Shop  Join deviantART for FREE Take the Tour
×Details

Submitted on
February 28, 2011
Image Size
440 KB
Resolution
800×819
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
934 (1 today)
Favourites
61 (who?)
Comments
125
Downloads
18
×
We Don Not Need That by gzegzolka We Don Not Need That by gzegzolka
I do not know why - but now I hear in my head one of Ace of Base songs "All That She Wants" (especially the second verse).

I'm not happy with the background, it should be more solid. Also now I see that her hand looks bit unnatural - it's possible to made that move, but I mess the perspective in that point.

Maybe I should enable mature content?
Add a Comment:
 
:icontrumi:
Faktura strojów i bielizny u ciebie - klasa ! :D
Reply
:icongzegzolka:
Dzięki, choć ja jestem strasznie niezadowolony z tego jak wyglądają jej ręce, zawaliłem perspektywę i to strasznie.
Reply
:iconanettlee:
Twarz/pyszczek Ruff jak zwykle pokazuje fascynującą ekspresję i jednocześnie zachowuje słodki wyraz. Interesujący pomysł i ładnie doprasowane szczegóły biustonosza. Jak zwykle wypada mi pochwalić cieniowanie. Odnośnie krytyki coś mi nie pasuje z prawą ręką, jednak nie jest to tak drastyczne by zaważyło na ogólnym wrażeniu jakie robi ta praca. :) Co do 'mature content', nie jest on tu konieczny. :D
Reply
:icongzegzolka:
Dziękować i to bardzo, co do dłoni racja, tym bardziej że czasami samemu patrzę czy da się taką pozę przybrać, tutaj zawiodła perspektywa.
Reply
:icondrrrakonis:
mina świetna :D ogólnie podoba mi się jak rysujesz futro. O i ładny ma stanik sama bym taki chciała, ale pewnie drapie ją ta koronka xD
Reply
:icongzegzolka:
Dzięki, generalnie rysuję od czasu do czasu, a to taki trochę standardowy uśmiech. Nie zastanawiałem się nad czym koronka ją drapie czy nie, choć gdym miał zaprojektować tą cześć garderoby to postawiłbym na wygodę (wiec pewnie nie drapie). Ty również bardzo dobrze rysujesz, masz takie przyjemne dla oka jasne kolory. Ja bardzo lubię posługiwać się ołówkiem :)
Reply
:icondrrrakonis:
to widać nieźle ci ołówkiem idzie ;)

dzięki ^^
Reply
:icongzegzolka:
Proszę bardzo.
Reply
:iconcrimsonmagpie:
CrimsonMagpie Mar 19, 2011  Professional Traditional Artist
Well you're certainly advancing a lot with your shading abilities, and the composition is also good. The way you've made Ruff stand out clearly from the busy background design is impressive. :thumbsup:
Reply
:icongzegzolka:
Thanks for positive comment, but it is still not the level of skill I want to achieve, it's still not as perfect as I want it to be. I'm happy with shading, but anatomy is something that I need practice more.
Reply
Add a Comment: